Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 17:00

Zadzwoń już dziś do KLIMAWAWA

i uzyskaj wycenę swojego nowego systemu komfortu

Adres

Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Zadzwoń do nas

+48 666 641 747

Korzyści

EKOLOGIA

Dbajmy o naszą planetę

Ze względu na coraz bardziej odczuwalne zmiany klimatyczne kładziemy duży nacisk na ekologię.
Montujemy urządzenia pracujące tylko na czynniki o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego takie jak czynnik R32 w urządzeniach klimatyzacyjnych typu SPLIT, MULTISPLIT czy VRV / VRF.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Nowoczesne urządzenia

Stosując nowoczesne urządzenia typu klimatyzatory czy pompy ciepła powietrze – woda możemy osiągnąć współczynnik pobranej energii do wytworzonej nawet na poziomie 1:4. To oznacza, że z pobranego 1kw energii elektrycznej osiągniemy moc chłodniczą lub grzewczą 4kw. Taki stosunek energii klasyfikuje urządzenia grzewcze jak klimatyzatory i pompy ciepła w klasie energetycznej A+, A++, czy nawet A++ w wybranych modelach klimatyzatoraów.

JESZCZE WIĘCEJ O EKOLOGII

Odnawialne Źródła Energii

Klimatyzatory typu SPLIT, MULTISPLIT czy pompy ciepła typu powietrze – woda do ogrzania lub schłodzenia temperatury pomieszczeń wykorzystują energię odnawialną z powietrza, a dokładnie czerpie ją z różnicy temperatur panujących na zewnątrz i wewnątrz budynku. Dzieje się tak dzięki właściwościom fizycznym czynnika chłodniczego, który krążąc po systemie odbiera lub oddaje ciepło. Aby to nastąpiło musimy sprężyć czynnik za pomocą sprężarki, która potrzebuje energii elektrycznej do zasilania, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie pompy ciepła lub klimatyzatora pod system paneli fotowoltanicznych.

ZADBAMY O CIEBIE

Zadbamy o Twoje Miejsce

Nasza firma niejednokrotnie została obdarzona zaufaniem, z którego jesteśmy dumni. W zamian zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji w zakrecie klimatyzacji i wentylacji oraz gwarancję na wykonaną usługę. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że bardzo dużą wartością klienta jest spokój, który otrzymuje powierzając nam kompleksowo wykonanie zlecenia. Używamy najwyższej jakości urządzeń oraz materiałów montażowych, a nasi monterzy posiadają odpowiednią wiedzę popartą certyfikatami.